به روز رسانی برنامه صندوق( نسخه سال ۹۶)

به روز رسانی برنامه صندوق برای سال ۱۳۹۶. لطفا با کلیک روی فایل پیوست و پس از دریافت فایل ، محتویات شاخه صندوق را در مسیر برنامه نصب شده کپی و جایگزین نمایید . در صورتیکه جهت ورود به برنامه با پیغام خطا مواجه شدید طبق فایل نصب سال ۹۶ عمل نمایید و پس از بازیابی ساختار جدول مشکل حل می شود. لطفا قبل از کار با برنامه حتما فایل تغییرات برنامه را مطالعه نمایید.

تذکرمهم :

۱- متاسفانه تعدادی از واحدها فایل CI.cnf را نیز کپی کرده اند و به این ترتیب نام واحد خود را از دست داده اند. منظور از کپی محتویات شاخه این بوده است که واحدی نباشد از گزارشات و یا فایلهای مورد نیاز کسری داشته باشد و همه واحدها آخرین فایلها وگزارشات مورد نیاز را داشته باشند و چنانچه برای واحدی اقدام نکرده اید حتما این نکته را بخا طر داشته باشید چون برای برنامه صندوق و چاپ نام واحد مربوطه در بالای سربرگ فیش چنانچه فایل قبلی را از دست بدهید لازم میشود تا با این واحد تماس گرفته تا نام محل را درج و فایل CI آماده و آن را ارسال نماییم تا جایگزین کنید.

۲- از فایل CI موجود و همچنین اسکریپت ۲  در شاخه تنها در صورتیکه واحد جدیدی را بخواهید راه اندازی کنید باید استفاده نمایید.

۳-  برای احتیاط محتویات شاخه برنامه صندوق ورژن قبلی را با عنوان شاخه قدیمی (CASH OLD) در مسیر دیگری کپی نمایید تا چنانچه با کپی فایلهای نسخه ی جدید با مشکلی در نام واحد یا چاپ فیش مواجه شدید و تنظیمات خاصی برای آن واحد از قبل تعریف شده است فایل یا فایلهای گزارشات مورد نظرتان به هنگام کپی و جایگزینی از بین نرود و در صورت نیاز بتوانید از آنها استفاده کنید.

 

برنامه صندوق سال ۹۶

 

تماس با ما

آدرس : اصفهان - دروازه شیراز - خیابان هزار جریب - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - ساختمان گسترش - ساختمان شماره ۳ - اداره فناوری اطلاعات  - شماره تماس : ۳۷۹۲۳۹۳۹ شماره فاکس :۳۶۶۸۴۶۰۱

انتقادات و پیشنهادات