آزمایشگاه

نسخه جدید نرم افزار آزمایشگاه (ver#13970301) :

نکات قابل توجه جهت نصب نسخه جدید

نسخه جدید برنامه آزمایشگاه ۹۶۰۷۲۵/ ارزش نسبی۳

جهت اعمال ویرایش سوم کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت لازم است فایل جدید آزمایشگاه را دانلود و در مسیر نصب جایگزین فایل قبلی  و طبق فایل راهنما (HELP) عمل نمایید.

LAB960725

HELP

نسخه جدید برنامه آزمایشگاه ۹۶۰۵۰۱

با سللام و احترام

جهت اعمال تعرفه های جدید از تاریخ ۹۶۰۵۰۱ فایل اجرایی آزمایشگاه را  پس از دانلود در مسیر نصب روی سیستم کپی نمایید:

۱- بعد از اجرای برنامه از منوی مدیریت سیستم ، بازیابی ساختار جداول انجام شود.

۲- از منوی مدیریت سیستم ،اعمال تعرفه ( ضریب K 96 ) کلیک شود.

AZ960501

Help

FR3

mokhader-help

نسخه جدید برنامه آزمایشگاه # ۹۶۰۴۱۲

با سلام و احترام

طبق روال قبل نسخه جدید فایل اجرایی را دانلود و در مسیر نصب برنامه آزمایشگاه فایل دانلود شده را جایگزین فرمایید.

بمنظور اعمال تغییر سهم یارانه سلامت بیماران بستری و سرپایی از تاریخ ۱/۴/۹۶ خواهشمند است طبق مصوبه هیات وزیران و مطابق با روندی که درراهنمای ضمیمه( فایل Help) آمده است  اقدام شود . تاکید میگردد طبق مصوبه هیات وزیران از ابتدای تیرماه تاریخ را اصلاح نمایید و در راهنمای ضمیمه به اشتباه تاریخ ۱/۱/۹۶ نشان داده شده است.

lab960412

نسخه جدید برنامه آزمایشگاه

نسخه جدید آزمایشگاه  با قابلیت درج تاریخ بصورت حروف .

lab960114

گزارشات مورد نیاز برنامه آزمایشگاه

با سلام برای آن دسته از واحدهایی که گزارشات مربوط به فیش و مواد مخدر را ندارند و یا می خواهند اقدام به نصب واحد جدید بنمایند.سال گذشته این فایلها در اختیار کاربران از طریق سایت قرارگرفته بود.

**** تذکر : فایلهای فیش و گزارشات در شاخه Report در نسخه جدید سال ۹۶ همگی موجود است و به توضیحات همراه فایلها توجه گردد و در صورتیکه فایل ۹۶ را دریافت کرده اید نباید مشکلی برای چاپ فیشها داشته باشید.

Report

به روز رسانی برنامه آزمایشگاه ( نسخه سال ۹۶)

چهت به روز رسانی برنامه آزمایشگاه ( جهت سال ۱۳۹۶) پس از دریافت فایل محتویات شاخه را در مسیر نصب برنامه آزمایشگاه کپی و جایگزین نمایید و در صورت مشاهده خطا وارد برنامه شده و از مدیریت سیستم که یکبار گزینه بازیابی ساختار جداول را بزنید مشکل حل میشود. لطفا تغییرات برنامه را قبل از شروع بکارحتما مطالعه فرمایید.

برنامه آزمایشگاه سال۹۶

به روز رسانی برنامه آزمایشگاه (ver# 20160217 -13941210 )

***** بمنظور به روز رسانی نسخه جدید برنامه آزمایشگاه لازم است نسخه ی جدید آزمایشگاه (ver # 941012) را دانلود نمایید.

 تذکر۱: در صورت نداشتن گزارشات و یا نصب برای واحد جدید  گزارشهای همراه را نیز در مسیر ( شاخه) برنامه نصب شده کپی و جایگزین نمایید.

ورژن ۹۵۰۶۲۰ برنامه آزمایشگاه

قابل توجه آن دسته از همکارانی که با برنامه آزمایشگاه دانشگاه ( شرکت داده نگاران سپنتا) کار می کنند :با توجه به اینکه طبق گفته کارشناس محترم سازمان بیمه تامین اجتماعی دیگر قابلیت تعریف پزشگان جدید در سایت سازمان وجود ندارد و باید این امکان در خود برنامه ها وجود داشته باشد لازم است تا با کپی ورژن جدید و فایل وب سرویس آن در شاخه برنامه آزمایشگاه این امکان را فراهم سازید.

اشتراک در آزمایشگاه
 

تماس با ما

آدرس : اصفهان - دروازه شیراز - خیابان هزار جریب - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - ساختمان گسترش - ساختمان شماره ۳ - اداره فناوری اطلاعات  - شماره تماس : ۳۷۹۲۳۹۳۹ شماره فاکس :۳۶۶۸۴۶۰۱

انتقادات و پیشنهادات