نحوه دریافت اکانت اینترنت دانشجویان

نحوه دریافت اکانت اینترنت دانشجویان

 

دانشجویان عزیز برای دریافت اکانت نیاز به مراجعه به واحد خاصی ندارند. در صورتیکه انتخاب واحد کرده اید اکانت شما در هر دوره به صورت خودکار شارژ می شود. نام کاربری هر دانشجو پیشوند اختصاری دانشکده محل تحصیل و به دنبال آن شماره دانشجویی می باشد.

 پیشوند اختصاری دانشکده ها به صورت زیر است:
۱- دانشده پزشکی -med
۲-دانشکده داروسازی -pharm
۳- دانشکده بهداشت -hlth
۴- دانشکده توانبخشی -rehab
۵- دانشکده دندانپزشکی -dnt
۶- دانشکده پرستاری -nm
۷- دانشکده مدیریت -mng
 
دقت فرمایید که خط تیره"-" جزئی از پیشوند است.
 

به عنوان مثال دانشجویی که در دانشکده پزشکی تحصیل می کند و شماره دانشجویی او    ۸۶۲۰۳۴۸۹۵   است دارای نام کاربری med-862034895 است.
رمز عبور(Password) اکانت شما برای بار اول(قبل از اینکه خود شما رمز را تغییر دهید) شماره ملی شما می باشد که از سیستم اداره آموزش دریافت می شود. بنابراین اگر برای بار اول نتوانستید به اینترنت وصل شوید بایستی از درست بودن شماره ملی خود در سیستم اداره آموزش مطمئن شوید.
 
توصیه می شود رمز عبور خود را حتما در اولین استفاده تغییر دهید و رمز مناسبی را که از امنیت کافی برخوردار باشد انتخاب کنید. به صورت متناوب میزان استفاده از اکانت خود را چک کنید. برای تغییر رمز و اطلاع از میزان شارژ استفاده شده خود می توانید به سایت دانشگاه (http://mui.ac.ir) مراجعه کرده و از منوی خدمات اینترنت و اطلاع رسانی گزینه های "تغییر کلمه عبور کاربران سمکا" و "مقدار استفاده کاربران سمکا" را انتخاب کنید.
 
در صورتیکه رمز عبور خود را فراموش کرده اید به مسئول مرکز کامپیوتر در دانشکده خودتان مراجعه کنید . کلیه مسئولین مراکز کامپیوتر توانایی تغییر رمز و بررسی میزان شارژ کاربران دانشکده خود را دارند.(مسئولین مراکز کامپیوتر به کاربران دانشکده های دیگر دسترسی ندارند لذا مشکل خود را فقط با مسئول دانشکده خودتان در میان بگذارید)

 

تماس با ما

آدرس : اصفهان - دروازه شیراز - خیابان هزار جریب - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان - ساختمان گسترش - ساختمان شماره ۳ - اداره فناوری اطلاعات  - شماره تماس : ۳۷۹۲۳۹۳۹ شماره فاکس :۳۶۶۸۴۶۰۱

انتقادات و پیشنهادات